Art direction Jana Rossl Kiss Jana Rossl Kiss References
The details are not the details.

They make the design

BERND FLIESSER

CHIEF CREATIVE OFFICER & BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR
JANDL, marketing a reklama, s.r.o., Vienna, Bratislava, Prague

Wir arbeiten mit Jana Kiss an mehreren Projekten gemeinsam sehr erfolgreich und Sie überraschte uns immer wieder positiv mit Ihrer Kreativität und Ihrem gutem Gefühl für Art Direction und Design. Wir können Sie herzlichst weiterempfehlen.

 

ISABELA MÖRBAUER

Kinsiologin, Dipl.Lerntrainerin, Dipl.Lebensraumenergetikerin
ISI Learning, Hainburg an der Donau

Dank Facebook lernte Ich Jana und ihre kreativen Arbeiten kennen. Ich bin überzeugt von ihrer einzigartigen Arbeit. Professionalität, Kreativität, Kompetenz und Schnelligkeit in einer Person. Danke Jana für dein Mitwirken in meinem kleinen Betrieb. Du machst unmögliches - MÖGLICH. Ich empfehle Dich sehr gerne weiter, denn ‘ein kleiner Handgriff kann viel bewirken.

 

CLAUDIA PRINZ

Psychotherapeutin, Coach, Klinische Hypnose
Die Prinzpraxis, Hainburg an der Donau

„Ich habe Jana während dem Entstehen meiner Website als ideenreiche, kreative und sehr professionell arbeitende Frau erlebt. Danke liebe Jana“.

 

SILVIA KREJŽKOVÁ

3D DESIGNER, ANIMATOR, VIDEO EDITOR
Prague, Czech Republic

Ak chcete vytvoriť profesionálnu a originálnu grafiku, ilustráciu, logo, či celú kampaň, určite sa obráťte na Janu! Spolupracujeme s ňou už veľmi dlho a jedná sa o profesionála, ktorý príde vždy s originálnym nápadom a spracovaním, ktoré predčí očakávania. Pre našich klientov vytvorila nielen špičkové logá a kompletné vizuálne kampane, ale i veľkoplošné grafiky a retuše. Nerozlišuje malé, alebo veľké zakázky, ale každej sa venuje naplno.

 

MAG. JARMILA ROSSER

Spisovateľka, prekladateľka, Bruck, Österreich

Keď som uvidela prvé návrhy designu mojich dvojjazyčných detských knižiek, miešalo sa vo mne dojatie s nadšením. Boli úžasné. Láska na prvý pohľad. S citom, vkusom, zmyslom pre estetické cítenie a s prihliadnutím na vek cieľovej skupiny dokonale dotvárali ilustrácie a texty. Vdýchli im život, otvorili srdce knihy a podčiarkli detskú veselosť. Robia úžasný prvý dojem. A ten je len jeden. Vyčnievajú z radu. Priťahujú zrak nielen detských čitateľov. Presne tak som si to predstavovala. Ako žena veľmi oceňujem spoľahlivosť, keďže som Janku s mojimi predstavami zastihla tesne pred pôrodom, no napriek tomu naše dielo s absolútnou profesionalitou odovzdala včas. A tesne po pôrode sme mohli hneď pracovať ďalej. Fantastické. Som maximálne spokojná. Zo srdca ďakujem!

 

MAG. MARTIN MILDNER

Foxship Technologies GmbH, Wien

Würde nur folgendes Schreiben: Verlässliche und professionelle Zusammenarbeit. Das trifft es am besten ;-)

 

MGR. ANDREJ CSINO

CREATIVE & STRATEGY DIRECTOR
Core4 / Digital agency

Jana sa nikdy neuspokojila s prvotným riešením, neustále ho vylepšovala a k vizualite pristupovala vždy detialne, komplexne a seniorne.

 

LUKÁŠ FABO

Creative Director, Provoco Bratislava

I was working with Janka for over 3 years on multiple projects. I’ve known Janka as creative thinker, graphic designer and illustrator. Easy to communicate, straightforward and open for any suggestion. She is well organized, full of energy and very professional. Janka is passionate about quality and work excellent with strong attention to details. I’d like to know more people like her.